مشاهده همه 4 نتیجه
پایه فیوز
سکسیونر (پایه فیوز) ۱۰ در ۳۸ تک فاز پارس فانال کد PFFH-18W/32 X 1P
موجود در انبار
| وزن | 0.2 کیلوگرم |
|---|---|
| برند | پارس فانال |
| کد فنی | PFFH-18W/32 X 1P |
| نوع | سکسیونر (پایه فیوز) |
| سایز فیوز قابل استفاده | 10×38 میلیمتر |
| تعداد پل | تک فاز (1P) |
| نوع نصب | ریلی (DIN Rail) |
| ولتاژ کاری | مناسب مدارهای فشار ضعیف |
| جریان نامی | متناسب با فیوز 10×38 |
| جنس بدنه | عایق مقاوم در برابر حرارت |
| کاربرد | تابلو برق صنعتی و ساختمانی |
| کشور سازنده | ایران |
سکسیونر (پایه فیوز) ۱۰ در ۳۸ سه فاز پارس فانال کد PFFH-18W/32 X 3P
موجود در انبار
| وزن | 0.3 کیلوگرم |
|---|---|
| برند | پارس فانال |
| کد فنی | PFFH-18W/32 X 3P |
| نوع | سکسیونر (پایه فیوز) |
| سایز فیوز قابل استفاده | 10×38 میلیمتر |
| تعداد پل | سه فاز (3P) |
| نوع نصب | ریلی (DIN Rail) |
| ولتاژ کاری | مناسب مدارهای فشار ضعیف |
| جریان نامی | متناسب با فیوز 10×38 |
| جنس بدنه | عایق مقاوم در برابر حرارت |
| کاربرد | تابلو برق صنعتی و توزیع |
| کشور سازنده | ایران |
سکسیونر (پایه فیوز) ۱۴ در ۵۱ سه فاز پارس فانال کد PFFH-18W/63 X 3P
موجود در انبار
| وزن | 0.3 کیلوگرم |
|---|---|
| برند | پارس فانال |
| کد فنی | PFFH-18W/63 X 3P |
| نوع | سکسیونر (پایه فیوز) |
| سایز فیوز قابل استفاده | 14×51 میلیمتر |
| تعداد پل | سه فاز (3P) |
| نوع نصب | ریلی (DIN Rail) |
| ولتاژ کاری | مناسب مدارهای فشار ضعیف |
| جریان نامی | متناسب با فیوز 14×51 |
| جنس بدنه | عایق مقاوم در برابر حرارت |
| کاربرد | تابلو برق صنعتی و توزیع |
| کشور سازنده | ایران |
سکسیونر (پایه فیوز) ۲۲ در ۵۸ تک فاز پارس فانال کد PFFH-18W/125 X 1P
موجود در انبار
| وزن | 0.3 کیلوگرم |
|---|---|
| برند | پارس فانال |
| کد فنی | PFFH-18W/125 X 1P |
| نوع | سکسیونر (پایه فیوز) |
| سایز فیوز قابل استفاده | 22×58 میلیمتر |
| تعداد پل | تک فاز (1P) |
| نوع نصب | ریلی (DIN Rail) |
| ولتاژ کاری | مناسب مدارهای فشار ضعیف |
| جریان نامی | متناسب با فیوز 22×58 |
| جنس بدنه | عایق مقاوم در برابر حرارت |
| کاربرد | تابلو برق صنعتی و توزیع |
| کشور سازنده | ایران |

